A Győr-Moson-Sopron Megyei Építész Kamara tisztújító taggyűlést tart 2019. május 24-én pénteken 11.30 órakor a Gy – M- S Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Baross termében (Győr, Szt. István u. 10/a.). Szeretettel várjuk a küldöttgyűlésen a Gy-M-S Megyei Építész Kamara teljes tagságát.

Képtalálat a következőre: „taggyűlés”

MEGYEI tisztújító TAGGYŰLÉS-t tart május 24-én pénteken 11.30 órakor (regisztráció 11 órától) a Gy – M- S Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Baross termében ÉPÜLETÉBEN (Győr, Szt. István u. 10/a.) melyre ezúton meghívom Önt!

Határozatképtelenség esetén a tisztújító taggyűlés azonos napirenddel 2019. május 24-én 12.00 –kor kerül összehívásra!

Felhívom a Tisztelt Tagság figyelmét, hogy a taggyűlés keretében, a választási szavazatszámlálás időtartama alatt, három rövid ismeretterjesztő előadást hallgathatunk meg, melyeket szabadon választott programként akkreditáltatunk – várhatóan 1 pontot ér.

PROGRAM:

• 13.00 – 13.40 Szünet – szendvicsebéd
  • 13.45 -15.15 Elnök – alelnök – elnökség szavazás eredményhirdetése,
  • Szavazás a többi tisztségviselőre

ELŐADÁSOK (szavazatszámlálás zajlik közben):

M. Fábián Edit: 6 település, 12 épület, 944 kilométer – Képek az ausztriai kamarai kirándulásról

dr. Veöreös András Jogosultság=felelősség – Milyen jogosultság szükséges a műemlék épület felújításában résztvevő szereplőknek?

Hartmann Gergely Ivánka András – Orvosi Klubház Győr

15.15 SZAVAZÁSI EREDMÉNYEK ISMERTETÉSE – ZÁRSZÓ

A választási eredmények kihirdetése azonnal megtörténik majd, amint a szavazatszámlálók végeznek, kérjük a tagságot, hogy jelenlétükkel addig tiszteljék meg a taggyűlést.

A megválasztott bizottságok a választást követően alakuló ülést tartanak.

Felhívom és felkérem a Tisztelt tagságot, hogy az ügyek fontosságára való tekintettel tiszteljék meg jelenlétükkel a taggyűlést! Kérem, hogy a tisztséget vállaló jelöltek feltétlenül jelenjenek meg!

Üdvözlettel: Tutervai Mátyás – elnök

Mellékletek :

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.